Здоров я збереження: Репозитарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Invalid Identifier

Содержание

Урок «Сім’я і здоров’я. Традиції збереження здоров’я у сім’ї» 4 клас

План конспект інтегрованого уроку

для 4 класу

Тема уроку: Сім’я і здоров’я. Традиції збереження здоров’я у сім’ї.

Мета: визначити обов’язки членів сім’ї по зміцненню та збереженню здоров’я; дати уявлення про необхідність доброзичливих стосунків у сім’ї; розвивати навички роботи в групах, вміння висловлювати свої думки; привести до висновку, що кожен член сім’ї підтримує здоров’я сім’ї; виховувати любов і повагу до членів сім’ї.

Обладнання: маркери, стікери зеленого і червоного кольорів, індивідуальні картки для роботи в групі, малюнок дерева на ватмані, мікрофон, смайлики.

Тип уроку: узагальнення знань і умінь

Структура уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку

ІV. Мотивація навчальної діяльності.

V. Вивчення нового матеріалу.

VІ. Узагальнення та систематизація знань

VІІ. Домашнє завдання.

VІІІ. Підведення підсумків уроку

 

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання вчителя. Налаштування на позитивний настрій

Вправа «Тримай усмішку — вона надає здоров’я»

Діти на круглих жовтих листочках малюють смайлик, який відображає їх настрій і піднімають вгору.

— Відкладіть ваші «смайлики» на край парти, ми до них ще повернемося!

ІІ. Актуалізація опорних знань

— Діти, а що означає бути здоровим? (Бути здоровими – мати міцне здоров’я, не хворіти, бути веселим, життєрадісним, відчувати себе по-справжньому щасливим. )

— Що допомагає людині зберегти своє здоров’я?

— Чи мають вплив на здоров’я зовнішні чинники (екологія, погане харчування, погані умови праці)?

ІІІ. Повідомлення теми уроку

Сьогодні ми з вами будемо вивчати цікаву тему: «Сім’я і здоров’я. Традиції збереження здоров’я у сім’ї». Сподіваюсь, що одержані знання допоможуть вам рости здоровими.

Вправа «Асоціативний кущ»

Записую на дошці фразу: Хто повинен турбуватися про твоє здоров’я? навколо записую слова-ідеї учнів.

 

 

Я сам                                                                                                         Держава

 

                                                              

Батьки                                                                  

 

                                                         Лікарі                                 Вчитель


ІV.

Мотивація навчальної діяльності.

Дуже доречним на сьогоднішньому уроці буде висновок Всесвітньої організації охорони здоров’я: «Здоров’я  починається з сім’ї. Здорові діти – здорова сім’я. А здорова сім’я – квітуча і могутня держава»

І сьогодні на уроці ми спробуємо дослідити  чи дійсно здоров’я кожного дуже тісно пов’язані з станом здоров’я родичів? 

V. Вивчення нового матеріалу.

Саме в сім’ї дитина робить свої перші кроки, навчається любові й доброти, вчиться шанувати свою родину, рід, продовжує сімейні традиції.

  • Давайте згадаємо, що означає слово «традиції» (звичаї, досвід, правила поведінки, які передаються з покоління в покоління).
  • Так слово «традиції» прийшло до нас з латинської мови і в перекладі означає «передача».
  • У багатьох родинах існують різні традиції, зокрема ті, які сприяють збереженню і зміцненню здоров’я. Які ж традиції існують у вашій родині?

З прадавніх часів із покоління в покоління передаються життєва мудрість та настанови щодо здорового способу життя.

Наші предки вірили в цілющу силу води, сонця, вогню та землі, в оздоровчу дію народної пісні та музики. Молитва, писанка, вишитий рушник, слова-побажання “Будьте здорові!”, “З Богом!” – були знаками добра, оберегами від лиха. У харчуванні надавали перевагу молочним та овочевим стравам, дотримувалися посту.

Неабияке значення мало виховання в дітей шанобливого ставлення до батьків. Змалку дівчатка і хлопчики виконували свої обов’язки в сім’ї: бавили менших братиків і сестричок, пасли худобу, допомагали по господарству. У родинах було заведено брати з собою дітей на сінокіс, жнива, у ліс по ягоди та гриби, на ярмарок.

    Фізкультхвилинка

Вчитель читає вірш, а діти пантомімою показують заняття.

Здоровим завжди хочу бути я.

Ось чим займається моя сім’я:

На річці любимо купатись.

На лижах взимку покататись.

В похід з палаткою йдемо.

Гриби у лісі зберемо.

На великах мчимо із вітром.

Так радісно здоровим жити!

VІ. Узагальнення та систематизація знань

Вправа «Кошик ідей»

  • Кожен учень має продовжити таку  фразу: «Я б хотів(ла) започаткувати в своїй сім’ї таку традиції…» прикріпити до кульки. Кульку кладуть у кошик.    

(походи на природу, екскурсії, перегляд кінофільмів, тренування на стадіоні, спільне читання книг, плавання, риболовля, настільні ігри, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок…) 

  • Тож саме сім’я відіграє найбільшу роль у становленні і розвитку здорової і розумної дитини. Навколишнє середовище, в якому росте дитина, має визначальне значення у формуванні ознак її здоров’я: це спосіб життя у суспільстві, природно-кліматичні умови довкілля і стан охорони здоров’я. Але ще до свого народження дитина може отримати різні хвороби, здатні унеможливити її повноцінне життя, які дуже часто є наслідком неправильного способу життя її батьків.

VІІ. Домашнє завдання.

VІІ. Підведення підсумків уроку.

  Інтерактивний метод «Незакінчені речення»

Я дізнався…

Я зрозумів…

Я запам’ятав…

Я зробив висновок…

 

 

Школа сприяння здоров’я — комунальний заклад «Харківська гімназія №127 Харківської міської ради»

  • Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Основні напрями діяльності школи
  • Школа сприяння здоров’я

Школа входить до обласної та районної мережі «Шкіл сприяння здоров’я».

Здоров’я – це гармонійна єдність фізичного, психічного та соціального благополуччя людини. Його відтворення можливе лише за умови цілеспрямованих об’єднаних зусиль медицини, освіти, кожного учня та його сім’ї. Для сучасної освіти однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.
Ми прагнемо, щоб дитина навчилася цінувати своє здоров’я, намагалася зберегти його. Складовими здорового способу життя є усвідомлення цінності здоров’я, відсутність шкідливих звичок, доступ до раціонального харчування. У ході експериментальної роботи ми виділили чотири основні соціуми, в яких педагоги, учнівське самоврядування здійснювали формування навичок щодо здорового способу життя:
  • школа;
  • сім’я;
  • позашкільні заклади;
  • середовище, яке оточує учнів.

Формування у молоді потреби здорового способу життя може стати національною ідеєю відродження не тільки фізичного здоров’я, але й духовного відродження України.

Провідними ідеями створення «Школи сприяння здоров’ю» нами визначено:
  • створення освітнього та соціального середовища, сприятливого для становлення пріоритетів здоров’я, творчості високодуховної особистості;
  • суттєве поліпшення здоров’я та фізичного розвитку школярів;
  • формування позитивних соціально-культурних цінностей вихованців.
Метою діяльності навчального закладу є формування та створення сприятливих умов для розвитку і виховання особистості школяра з високою культурою здоров’я, здатної формувати свій життєвий досвід на основі моральних цінностей українського народу та людства в цілому.

Якість освіти та участь учнів у заходах різного рівня, збереження їхнього здоров’я залишаються ключовим аспектом діяльності педколективу. Тому навчально-виховний процес школи спрямований на розв’язання наступних завдань:
  • забезпечення умов для реалізації державних програм з питань формування здорового способу життя;
  • оновлення змісту і форми заходів, спрямованих на формування здорового способу життя школярів;
  • дослідження ситуації стосовно стану здоров’я і способу життя дітей;
  • відпрацювання тренінгової методики для навчання учнів і вчителів;
  • упровадження інноваційних, інтерактивних технологій;
  • організація просвітницької роботи через проведення тренінгів, ігор, конкурсів;
  • запровадження моніторингових спостережень з питань мотивованого ставлення школярів до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, екологічної безпеки здоров’я дітей;
  • забезпечення якісної ступеневої підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів з питань формування здорового способу життя;
  • підвищення якості фізичного виховання та медичного обслуговування учнів;
  • розробка і впровадження системи безперервної валеологічної освіти та етичного виховання;
  • забезпечення подальшого розвитку учнівського самоврядування, залучення його до вирішення питань організації навчального процесу, розвитку громадської активності, організації здорового способу життя учнів;
  • видання буклетів, бюлетенів, газет з питань формування здорового способу життя серед підлітків;
  • залучення батьків і громадськості до спільної роботи щодо формування в учнів здорового способу життя.
Педагогічний колектив школи розуміє , що забезпечення високої якості освіти – один з пріоритетних напрямів сучасних навчальних закладів, а поняття якості освіти пов’язане з такими категоріями, як здоров’я, самореалізація, комфортне самопочуття, соціальна захищеність.

У зв’язку з цим, метою впровадження у навчально-виховний процес програми «Школа сприяння здоров’ю» є побудова моделі такої діяльності школи, яка б сприяла збереженню та зміцненню здоров’я школярів і вчителів шляхом створення відповідного соціального та фізичного середовища, організації цілеспрямованої роботи з формування валеологічної свідомості учасників педагогічного процесу, здорового способу життя.
Методичною радою школи ведеться накопичення творчих методичних тек вчителів-предметників та класних керівників з розробками нестандартних уроків з усіх навчальних предметів з використанням інноваційних технологій, спрямованих на виховання здорового способу життя, культури здоров’я. Кожен учитель постійно працює над тим, щоб учень отримував задоволення від навчання, відчував себе комфортно на уроках, зберігав своє здоров’я.
У школі розроблено низку профілактичних заходів, спрямованих на формування здорового способу життя, постійно впроваджуються інтерактивні форми роботи з учнями, батьками. Оздоровчий процес в навчальному закладі має чітку науково — обґрунтовану систему, згідно з якою на основі національного і міжнародного досвіду здорового способу життя в практику навчального закладу впроваджуються валеологічна освіта , просвіта дітей і батьків.
Учителі познайомилися з тренінговими технологіями проведення уроків та позакласних заходів, застосування яких формує у дітей адекватну самооцінку, навички самоорганізації особистої навчальної діяльності, сприяє формуванню соціальної компетентності, виховує позитивні моральні якості.
Найважливішою ланкою виховної системи закладу є шкільне самоврядування, розвиток якого допомагає учням відчути себе організаторами життя в школі, сприяє формуванню навичок культури спілкування, уміння жити в колективі, що є важливим в самостійному житті людини поза стінами школи.
Рада має свою складну структуру, завдання, план роботи у системі виховного плану школи. Вся робота шкільного самоврядування направлена на сприяння формування в учнів мотивації до здорового способу життя й організацію культурно-творчого дозвілля, забезпечення правового та соціального захисту учнів, сприяння пошуку та підтримці обдарованих дітей, розвитку учнівських та суспільних рухів:
  • волонтерського, соціального, національного;
  • на співробітництво з дітьми та молодіжними організаціями і радами учнів інших шкіл.
Лекторськими учнівськими групами проводяться лекції для учнів 1-10-х класів за темами:
  • «Режим дня – запорука здоров’я»;
  • «Що означає бути здоровою людиною»;
  • «Як пов’язати здоров’я і навколишнє середовище»;
  • «Я обираю здоровий спосіб життя»;
  • «Обережно – туберкульоз».
На уроках і в позаурочний час застосовується здоров’язберігаючі технології.
Проблему здоров’язберігаючої діяльності в школі неможливо відділити від організації фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями.
Для дітей проходять заняття, що включають рухомі ігри на свіжому повітрі, загальнорозвиваючі вправи, спортивні естафети, змагання.
Оптимізація рухового режиму учнів – один із чинників, що дозволяє наблизити шкільне середовище до природного середовища дитини.
Для вчителів проводяться консультативні заняття щодо організації малих спортивних форм (фізкультхвилинок, валеологічних пауз, рухливих перерв). Раціональність гігієнічної організації уроків, упровадження здоров’язберігаючих технологій в освітній процес систематично контролюється адміністрацією школи.
Формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя в учнів сприяють традиційні Дні здоров’я, екскурсії, «Малі олімпійські ігри», «Першість з футболу», «Юні інспектори дорожнього руху», вечори питань та відповідей, круглі столи та диспути з питань здорового способу життя.

Учні відвідують шкільні спортивні секції і гуртки, беруть участь у спортивно-оздоровчих заходах школи, в організації екскурсій, походів і прогулянок, що допомагає зняти м’язову втому школярів після уроків та пропагувати гармонійний розвиток особистості.
Важливим моментом здоров’язберігаючої діяльності є проблема позаурочної зайнятості дітей, організації дозвілля, додаткової освіти:
  • організація фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів;
  • реалізація системи просвітницької роботи з учнями щодо формування в учнів культури ставлення до власного здоров’я;
  • розвиток системи позаурочної зайнятості підлітків.
Важливим елементом у системі зміцнення фізичного здоров’я є спільна робота школи з медперсоналом: лікарі міської поліклініки щорічно проводять поглиблений медичний огляд учнів та вчителів, виступають з рекомендаціями на батьківських зборах, педрадах. Лікарем-наркологом проведений круглий стіл для старшокласників, а лікарем-гінекологом проведена година спілкування з дівчатами-підлітками, лекція для батьків. Для учнів школи медпрацівниками «Клініки, дружньої до молоді» постійно проводяться лекторії з питань збереження здоров’я та профілактики захворювань.
Медсестрою закладу ведеться санітарно-просвітницька робота : випускаються медичні бюлетені, проводяться бесіди, круглі столи зі школярами з питань раціональної організації часу для навчання та відпочинку, правильного збалансованого харчування, контролюється санітарно-гігієнічний режим шкільних приміщень.
Фахівцями-медиками за планом здійснюється диспансеризація учнів, з потреби проводяться щеплення і вітамінізація. Протягом навчального року медичними працівниками проводяться заходи: підбір медичних карт за списками класів, заповнення форм щеплень і перевірка правильності заповнення медичних карт учнів, проведення антропометрії всіх учнів із записом в медичні карти, проведення планових щеплень, диспансеризації, щоденний прийом хворих дітей в медичному кабінеті по мірі необхідності, огляд на педикульоз всіх учнів після канікул, перевірка гостроти зору із записом в медичну карту. Проводяться індивідуальні та групові бесіди з батьками дітей, які мають слабке фізичне здоров’я , та тих, які знаходяться на диспансерному обліку. Розповсюджуються отримані від медичних працівників пам’ятки, брошури.
У кожному класному журналі оформлені «Листки здоров’я», які містять результати медогляду дітей, рекомендації щодо фізичної групи для кожного учня, висоти парти. Питання гігієнічної раціональної організації уроків, удосконалення професійної майстерності вчителів з проблеми, стану санітарно-просвітницької роботи серед батьків, організації антиалкогольного та антинаркотичного виховання заслуховуються кожного семестру на нарадах при директорі.
Велика увага приділяється зміцненню психічного здоров’я школярів: шкільним психологом систематично проводиться діагностика й корекція мотиваційної сфери учнів, надаються рекомендації батькам та учителям щодо формування адекватної самооцінки в учнів, створення комфортних умов для їхнього навчання, виховання та розвитку, проводяться тренінгові заняття та розвивальні ігри з окремими групами учнів, з педагогами, батьками. Це створює сприятливі умови для здорової співпраці на рівнях «вчитель-учень», «вчитель-вчитель», «учень-батьки», «вчитель-батьки».
На засіданні МО класних керівників розглядалося питання взаємодії школи та сім’ї щодо впровадження програми «Школа сприяння здоров’ю».
У планах виховної роботи усіма класними керівниками 5-11 класів та класоводами 1-4 класів заплановані класні години з проблеми формування компетентного ставлення учнів до власного здоров’я. Цьому сприяє і щомісячний перегляд школярами та батьками фільмів «Профілактика йододефіциту», «Дівчина стала дорослою», «Антиалкоголь», «Обери свою позицію», «Стоп, наркотик!» та інших.
Формуванню активної громадської позиції та адекватної соціальної поведінки, зміні асоціальних форм у ній на соціально значущі сприяє співпраця з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
З метою попередження випадків дитячого травматизму розроблена та доведена до відома кожного учня та батьків «Пам’ятка з попередження всіх видів дитячого травматизму, « Схема безпечного руху до школи та зі школи». Формуванню адекватного мислення та цілісної системи знань з безпеки життєдіяльності, необхідних для прийняття обгрунтованних рішень сприяє якісне викладання предмету «Основи здоров’я», які є складовою комплексної програми при попередженні дитячого травматизму.

З метою надання можливості оволодіння сучасними виховними технологіями в навчальному закладі постійно проводяться семінари. За останні роки в школі відбулися освітні семінари для директорів шкіл, заступників директорів, вчителів, учнів і заняття з батьками щодо збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей.

Педагоги нашої школи переконані, що створення в навчальному закладі певних умов, за яких кожен учень буде зустрічатися з валеознаннями під час навчання та у позаурочний час, забезпечення валеологічного простору шляхом навчання та залучення вчителів, батьків та громадськості у валеологічну роботу, допоможе формуванню і розвитку в учнів навичок здорового способу життя в постійно змінюваному навколишньому середовищі. Активний зв’язок школи з батьками, іншими навчальними закладами та суспільними установами надає широкі можливості для реалізації цілей навчання та виховання учнів, створює систему наступності в навчанні між дошкільним закладом та школою.
Педагогічним колективом школи накопичено передовий досвід роботи щодо попередження шкідливих звичок, засобів профілактики різних захворювань. Із цією метою використовується зміст навчальних предметів, різні форми роз’яснювальної роботи: бесіди та лекції на виховних годинах; класні збори; диспути, де заслуховуються виступи кваліфікованих спеціалістів (лікарів, психологів, працівників правоохоронних органів).
Таким чином, робота зі здоров’язбереження збагачує і збалансовує діяльність колективу школи, спрямовує творчість учителів й учнів на вдосконалення навчально-виховного процесу. Вважаємо, що запорукою нашого успіху є створення атмосфери взаємоповаги, любові, толерантності.
Вкладення

  • Présentation Microsoft Office PowerPoint.pptx
Кiлькiсть переглядiв: 9459

I Am Healthy, Apopka, FL

Записаться на прием


I Am Healthy — это групповая медицинская практика, расположенная в Apopka, FL, которая специализируется на сестринском деле (практикующая медсестра) и открыта 5 дней в неделю.

Поставщики услуг

Дженнифер Кэмпбелл, ARNP

Сестринское дело (практикующая медсестра)

12 Рейтинги

Страховой чек

Поиск страховой компании

Медицинские услуги

Поиск вашего состояния или процедуры

Help Improve Healthgrades

Я здоров.
..

Предлагаю ли я Здоровья встречи на выходных?

Физически I Am Healthy находится в больнице?

Предлагает ли I Am Healthy виртуальные визиты или другие телемедицинские услуги?

Есть ли в I Am Healthy аптека?

Есть ли в отеле I Am Healthy бесплатная парковка?

Общие вопросы и ответы

  • У вас есть бесплатная парковка на территории?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

  • У вас есть аптека?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

  • Предлагаете виртуальные визиты или другие телемедицинские услуги?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

  • Физически находится в больнице?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

  • Предлагаете встречи на выходных?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

  • Предлагаете встречи в нерабочее время?

    Пока нет ответов. Какой ваш ?

    Да

    (0)

Сравните с другими практикующими медсестрами

Доктор Адрианна Перотти, MD

4 отзыва

Узнать больше

Просмотреть больше подобных поставщиков

Местоположение

Я здоров

Отзывы

Часто задаваемые вопросы

Где находится «Я Здоров»?

Какие основные специальности практикуются в I Am Healthy?

Часы работы I Am Healthy?

Рекомендуемая литература

признаков того, что вы здоровы — даже если вам это не кажется

признак того, что вы здоровы — даже если вам это не кажется

Перейти к

  1. Основное содержание
  2. Поиск
  3. Счет
Значок поискаУвеличительное стекло. Это означает: «Нажмите, чтобы выполнить поиск».

Рынки США Загрузка… ЧАС М С В новостях

Значок шеврона указывает на расширяемый раздел или меню, а иногда и на предыдущие/следующие варианты навигации. ДОМАШНЯЯ СТРАНИЦА Наука

Значок «Сохранить статью» Значок «Закладка» Значок «Поделиться» Изогнутая стрелка, указывающая вправо. Читать в приложении Вам не нужно выглядеть определенным образом, чтобы быть здоровым. Марио Тама/Гетти

Мы живем в мире, где хорошее здоровье обычно ассоциируется с определенным видом внешности. Инстаграмеры с промежутками между бедрами считаются образцом хорошего самочувствия. Журналы «Здоровье» публикуют статьи о плоском животе и похудении. Реалити-шоу прославляют суровые, неустойчивые программы по снижению веса.

Да, некоторые здоровые люди имеют плоский живот, узкие бедра и тонкие тела. Но это не значит, что эти качества необходимы для хорошего здоровья.

На самом деле, официальное определение здоровья — по крайней мере, то, которое использует Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) — ничего не говорит о том, как вы выглядите. ВОЗ говорит, что здоровье — это «состояние полного физического, психического и социального благополучия, а не просто отсутствие болезней или физических дефектов».

Как определить, подходите ли вы под это определение? На этот вопрос лучше всего ответит ваш личный лечащий врач, который может оценить каждый аспект вашего благополучия. Но есть некоторые общие признаки, указывающие на хорошее здоровье большинства людей, и INSIDER поговорил с врачом и диетологом, чтобы узнать о них больше. Вот восемь, на которые стоит обратить внимание.

1. Вы едите, когда голодны, и останавливаетесь, когда сыты.

Старайтесь слушать свое тело, когда дело доходит до еды. Якубзак / iStock

Это простое поведение является признаком здорового питания.

«Это звучит очень глупо, но удивительно, как многие из нас этого не делают», — сказала INSIDER доктор Синди Гейер, член Инициативы «Настоящее здоровье» и медицинский директор Canyon Ranch в Леноксе, штат Массачусетс. «Мы забываем поесть, поэтому голодаем, а затем съедаем тонны, или бездумно едим перед телевизором, или едим в эмоциональном контексте, потому что так мы успокаиваем себя».

Диетолог Рэйчел Хартли также подчеркнула важность прислушивания к своему телу в этом отношении.

«Здоровые отношения с едой — это доверие своим внутренним сигналам, а не внешним, при принятии решения о том, что и сколько есть», — сказала она. «Я призываю клиентов есть до тех пор, пока вы не насытитесь, но не наедаетесь».

2. Вы придерживаетесь разнообразной диеты, богатой цельными продуктами.

Разнообразная диета охватывает все ваши основы. Планировщик Open Grid/Flickr

«Многие диеты исключают определенные продукты, [но] когда я смотрю на модели питания клиентов, я ищу широкий спектр продуктов», — сказал Хартли.

Разнообразная диета гарантирует, что вы с большей вероятностью получите все необходимые витамины и питательные вещества, объяснила она. Это еще более верно, если эта диета богата цельными, необработанными продуктами, которые, как правило, более питательны, чем обработанные продукты.

3. Вы едите достаточно.

Еда дает вам энергию для того, чтобы заниматься любимым делом. Убедитесь, что вы не экономите на этом. Джек Джелли / Shutterstock

«В нашей культуре иногда люди думают о здоровом питании как о том, как можно есть как можно меньше калорий и выжить?», — сказал Хартли. «Но на самом деле я хочу убедиться, что люди едят достаточно». У всех разные потребности в калориях, которые зависят от возраста, пола и уровня активности. Вы можете рассчитать свою стоимость с помощью простого онлайн-калькулятора.

Помните, калории не являются вашим врагом или какой-то злой силой, которую нужно уменьшить любой ценой. Они являются источником энергии, который помогает вам жить своей жизнью и заниматься любимым делом. И если вы не едите их достаточно, вы можете чувствовать себя плохо, плохо, плохо и так далее.

 

4. Вы можете компенсировать два полета звезд и чувствовать себя довольно хорошо.

Лестница – хорошее испытание вашей физической подготовки. Flickr / Праздничные жемчужины

Если вы хотите стать накачанным бодибилдером или ультрамарафонцем, больше сил вам. Но это нормально, если вы не стремитесь к этим целям. Не обязательно быть экстремальным спортсменом, чтобы быть здоровым.

Рекомендуемое количество упражнений для хорошего здоровья — 150 минут умеренной активности в неделю, например быстрая ходьба.

Гейер сказал, что есть еще один критерий, который врачи используют для определения физической подготовки.

«Если вы можете достаточно быстро подняться на два лестничных пролета без остановки и чувствуете себя хорошо наверху, это средний уровень нагрузки», — сказал Гейер. «Хотя это и не идеально, способность подняться на два лестничных пролета легко предполагает, что ваше тело может выполнять высокоинтенсивную деятельность, что является одним из показателей физической подготовки».

5. Вы охватываете всю свою гамму эмоций.

Здорово чувствовать весь спектр человеческих эмоций. фотосъемка / Shutterstock

Эмоциональное здоровье так же важно, как и физическое здоровье, и у Гейера есть простой способ его измерить.

«Я думаю, что эмоциональное благополучие включает в себя всю гамму эмоций и понимание того, что все они нормальны», — сказал Гейер. «В некоторых случаях нормально злиться, нормально чувствовать себя расстроенным, нормально чувствовать тревогу и депрессию. И хорошим признаком эмоционального благополучия является принятие всех этих эмоций и признание того, что ни одна из них не будет постоянной. »

Это очень похоже на сообщение в фильме Pixar «Головоломка» — счастье не значило бы так много, если бы вы не грустили время от времени.

То же самое касается борьбы со стрессом.

«Дело не в отсутствии стрессоров, — сказал Гейер. «Это [о] распознавании стресса и поиске стратегий, чтобы справиться с ним, справиться с ним и двигаться дальше». Стрессом действительно можно управлять — существует ряд одобренных врачами способов справиться с ним.

6. Вы можете просыпаться без будильника.

Чувствовать себя отдохнувшим после пробуждения — хороший знак. Flickr/Лорен Кернс

Неудивительно, что продавать себя недосыпанием ужасно для тела и мозга. Исследования связывают недостаток сна с повышенным риском развития болезни Альцгеймера, ожирения, инсульта и диабета. Вот почему так важно снимать по восемь часов в сутки.

«Если вы регулярно просыпаетесь утром без будильника и чувствуете себя отдохнувшим и освеженным, это довольно хороший показатель того, что вы качественно спите», — сказал Гейер.

Идея вставать без будильника кажется далекой фантастикой. Но, по данным Центров по контролю и профилактике заболеваний, более трети взрослых американцев сообщают, что они не высыпаются. Может быть, это не казалось бы таким нелепым, если бы мы все проводили больше часов в дремоте.

7. Вы не слишком быстро засыпаете.

Постоянная сонливость по дороге на работу, вероятно, указывает на то, что вам нужно больше спать. Джон Мур/Гетти

Засыпание в течение среднего промежутка времени — примерно от 10 до 20 минут — является признаком того, что ваш сон довольно хорош, объяснил Гейер. Но если вы слишком быстро теряете сознание, вы, вероятно, не высыпаетесь.

«Если кто-то засыпает намного быстрее, чем [в среднем] — например, его голова касается подушки и он отключается — это может быть признаком того, что у него дефицит сна».

Также следите за сном во время путешествия.

«Если вы садитесь в машину со стороны пассажира или садитесь в самолет и засыпаете независимо от времени суток, это очень сильный показатель того, что у вас дефицит сна», — добавил Гейер.

8. У вас есть энергия, чтобы делать то, что вы хотите.

Хорошо иметь энергию для любимых занятий — будь то йога, пинг-понг или выпечка печенья. Руфаи Аджала/Flickr

Гейер сказала, что одно слово постоянно приходит ей на ум, когда она думает о хорошем здоровье: энергия.

«Это так неконкретно, но наличие энергии для того, чтобы делать то, что вы хотите, обычно является очень хорошим признаком хорошего здоровья», — сказала она. «И эта энергия может быть физической энергией и эмоциональной энергией».

Несмотря ни на что, помните, что здоровье индивидуально. Если вы беспокоитесь о том, что нездоровы – или вам просто интересно, как вы себя чувствуете – обязательно обратитесь к врачу.

Зарегистрируйтесь  здесь , чтобы получать любимые истории INSIDER прямо на свой почтовый ящик.

 

 

Прочитайте оригинальную статью на INSIDER. Авторское право 2018.

Подпишитесь на INSIDER на Facebook.

Подпишитесь на INSIDER в Твиттере.

Читать далее

LoadingЧто-то загружается.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *